34219154 - 35424317 - 041
بغیراز ایام تعطیل - 9 صبح الی 17

امنیت وب سایت

امنیت وب سایت وردپرس خود را به ما بسپارید

امنیت وب سایت وردپرس
در حال حاضر تخفیفی وجود ندارد
روز
ساعت‌
ماه

امنیت وب سایت وردپرسی که دارید چقدر برایتان مهم است؟ آیا به این فکر کرده اید که اگر روزی بیدار بشین و ببینین که وب سایت بالا نمیاد چقدر ضرر میکنین؟ نه فقط ازنظر مالی، بلکه از نظر زمانی هم این به ضرر شماست که وب سایتتان حتی برای 1 ساعت هم که شده غیرفعال یا در اصطلاح Down باشد.

چقدر حاضری برای امنیت وب سایتت سرمایه گذاری کنی؟

وردپرس یک CMS قدرتمند و معروف در جهان است و امنیت وب سایتی که با وردپرس طراحی شده زبان زد حرفه ای هاست. با وجود امنیت بالای وردپرس، اما همچنان نکات و موارد بسیار مهمی است که باید برای امنیت کامل آن رعایت شود. این موارد از تنظیمات مربوط به سایت تا استفاده از برنامه های امنیتی نرم افزاری و سخت افزاری و تنظیمات قالب را شامل می شود. با استفاده از این خدمات سایت شما در برابر حمله های اینترنتی محافظت می شود. البته باید در نظر داشته باشید همیشه دست بالای دست بسیار است و نمیتوان ۱۰۰% تضمین کرد که میشود یک وب سایت را از حملات هکرها محافظت کرد.

امنیت وب سایت وردپرس

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که فکر میکنید وب سایتتان جدید است و هنوز نیازی به خدمات امنیتی در مقابل وب سایتتان ندارید کاملا در اشتباه هستید. باید به شما بگویم که هرچند وب سایتتان جدید است اما باید در نظر داشته باشید که وب سایت شما از نظر هکر ها و ویروس های کامپیوتری یک وب سایت آنلاین است و هیچ فرقی برایشان ندارد که قدمت وب سایت شما چقدر است. آنها رندمی از اینترنت به دنبال وب سایت های آنلاین و فعال میگردند.

شما برای هر موضوعی هم که وب سایتتان را ایجاد کرده باشید از نظر آنها تهدید محسوب میشوید. تهدیدی برای کسادی کسب و کارشان و امکان دارد از هر راهی وارد شوند تا بتوانند وب سایت شما را زمین بزنند. تا خودشان همچنان سردم دار فروش و ارائه خدماتی باشند که با شما در آنها مشترک هستند. شما باید از وب سایت خودتان در مقابل حملات DDos و ویروسهایی که از طریق هکرها به دیتابیس وب سایت شما وارد میشود مراقبت کنید.

بعضی از هکرها از وب سایت شما به عنوان یک سکوی پرتاب یا یک رد گم کنی برای مصادیق خراب کارانه خودشان استفاده میکنند. در ظاهر وب سایت شما هیچ مشکلی ندارد و به درستی کار میکند ولی هکر ها در دیتابس و سورس وب سایت شما کدهای مخرب و اسکریپت هایی بکار میبرند تا رد خودشان را گم کنند و به یک وب سایت یا سازمان بزرگ در یک گوشه از جهان یا در کشور خودتان ضربه بزنند. در این صورت در ردگیری هکر به وبسایت شما میرسند و ممکن است شما به عنوان یک همدست شماخته شوید و متحمل موارد قانونی شوید.

امنیت وب سایت خود را
بسپارید

مجموعه کولاک وب با ارائه “پک امنیت” به مشتریان خود و افرادی که از وب سایت های وردپرسی استفاده میکنند؛ امنیت را در سایت شما پیاده سازی میکند. این پک شامل 3 بخش برنزی ، نقره ای و طلایی میشود که در زیر میتوانید یکی از آنها را برای امنیت بیشتر وب سایت خودتان انتخاب کنید. این پلن ها به شما کمک میکند تا جایی که میشود در مقابل هکرها و موارد امنیتی گفته شده مراقب کنید.

این خدمات شامل نگهداری و پشتیبانی وب سایت شما در طولانی مدت نیست، بلکه ساختار سایت و هاست شما را در مقابل هکرها ایمن کرده و آنها را از شما دور میکند. بهتر است هر سال حداقل 1 بار از این خدمات استفاده کنید تا همیشه از امنیت وب سایتتان مطمئن باشید.

پلن امنیتی برنزی

1,499,000 تومان

پلن امنیتی نقره ای

1,780,000 تومان

پلن امنیتی طلائی

2,530,000 تومان