34219154 - 35424317- 041
بغیراز ایام تعطیل - 9 صبح الی 17

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت در کولاک وب ؛ تجارت شما را برجسته می‌کند

در حال حاضر تخفیفی وجود ندارد
روز
ساعت‌
ماه
طراحی وب سایت

طراحی وب سایت یک ابزار ارتباطی اصلی برای تجارت شما است. وب سایت می فروشد و آموزش می دهد. وب سایت توضیح می دهد و ترویج می دهد. طراحی وب سایت به شما کمک می‌کند تا با مشتریان خود مستقیم ارتباط برقرار کنید.

در چنین عصری که تکنولوژی از همه چیز پیشی گرفته است؛ اولین جایی که مشتریان برای خرید و تحقیق برای خرید مراجعه میکنند گوگل است. این مسئله هم برای خرده فروشی و هم برای عمده فروشی صدق میکند.

آنها به دنبال محصولات خود در صفحات اجتماعی مانند اینستاگرام نیستند. مشتریان آن را از گوگل سرچ میکنند و گوگل فقط مشاغلی که وب سایت دارند را به آنها نمایش می دهد.

اینجاست که “کولاک وب” وارد عمل می شود. ما همه موارد مربوط به وب سایت را برای شما پوشش میدهیم. از طراحی وب سایت تا نوشتن متن، امنیت و پشتیبانی وب سایت .

مشتریان فقط به دنبال خرید از وب سایت های ساده نمیروند. وب سایت کت و شلوار کسب و کار شماست و شما برای فروش بایستی بتوانید اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید. مشتریان به دنبال وب سایت حرفه ای میروند نه وب سایت هایی که هیچ استاندارد و رنگ و روی حرفه ای نداشته باشد.

ما به کسب و کارها کمک می کنیم وب سایت شرکتی ، وب سایت شخصی و وب سایت فروشگاه آنلاین خود را افتتاح کرده و شروع به سود دهی نمایند.

مراحل طراحی وب سایت

طراحی وب سایت در مجموعه کولاک وب به چند مرحله اصلی تقسیم می شود. مراحل صفر تا صد طراحی وب سایت در مجموعه کولاک وب را میتوانید بصورت تیتر وار مشاهده کنید. برای مطالعه بیشتر و اطلاع از جزئیات بیشتر هرکدام از آنها، میتوانید از دکمه پایین استفاده کنید.

انواع وب سایت

طراحی وب سایت را در کولاک وب به سه دسته بندی اصلی تقسیم کرده ایم که قطعا نیاز شما برای طراحی وب سایت خارج از این دسته بندی ها نخواهد بود.
در صورتی که نوع وب سایت درخواستی شما بین این 3 دسته بندی یافت نشد، با پشتیبانی وب سایت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.

وب سایت شخصی

مناسب تمامی اشخاصی که نیاز به معرفی خود ، رزومه ، درج مقالات ، درج نمونه کارها ، رزرو وقت ملاقات و… را دارند. این نوع وب سایت هزینه کمتری نسبت به وب سایت شرکتی و وب سایت فروشگاهی دارد. اعم کاربران آن میتواند نویسندگان ، پزشکان ، وکلا ، مربیان ورزشی، شخصیت های سیاسی ، نمایندگان مجلس ، نمایندگان شورای شهر، نامزدهای انتخاباتی و… باشد.

وب سایت شرکتی

مناسب تمامی موسسات ، شرکتها و کلیه شخصیت های حقوقی میباشد. این نوع وب سایت میتواند تک زبانه فارسی یا چند زبانه به درخواست خریدار باشد. شما با داشتن یک وب سایت شرکتی حرفه ای و سریع میتوانید فروش B2B داشته و مستقیما محصولات و خدمات خود را به مصرف کننده عرضه کنیدو بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و زبان مکالمه ای در داخل و خارج از کشور.

وب سایت فروشگاه آنلاین

اگر شما خدمات یا محصولی دارید که می‌خواهید آنلاین بفروشید و یا شرکت و کارخانه تولیدی هستید و می‌خواهید محصولات و خدمات خود را بصورت آنلاین بدون محدودیت مرز جغرافیایی بفروش برسانید؛ این نوع وب سایت مناسب شما خواهد بود. در صورت داشتن وب سایت فروشگاه آنلاین برای کسب و کار خود فروش خود را 5 برابر بیشتر کنید. اگر فروش و سود بیشتر میخوای کلیک کن.

طراحی وب سایت در کولاک وب شامل
فاکتور رسمی, قرارداد رسمی, امضاء و مهر شرکتی
خواهد بود.

قیمت طراحی وب سایت

شما نباید در هیچ وب سایتی به دنبال قیمت طراحی وب سایت باشید، چرا که قیمت برای وب سایت بر اساس درخواست شما و بر اساس زمان و کاری که بر روی وب سایت شما انجام خواهد شد محاسبه میشود و در نظر داشته باشید که وب سایت یک محصول آماده نیست که قیمت ثابتی داشته باشد. داشتن وب سایت هزینه نیست؛ بلکه یک سرمایه گذاری بسیار ارزشمند است.

در زیر میتوانید مقدار سرمایه گذاری خود برای طراحی وب سایت را در دسته بندی های مختلف برای طراحی وب سایت شخصی ، طراحی وب سایت شرکتی و طراحی وب سایت فروشگاهی را مشاهده می‌کنید. برای دریافت قیمت های دقیق تر به توضیحات آن بخش مراجعه فرمایید.

قیمت طراحی وب سایت شخصی

شروع سرمایه گذاری از
5,600,000 تومان

قیمت طراحی وب سایت شرکتی

شروع سرمایه گذاری از
7,000,000 تومان

قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی

شروع سرمایه گذاری از
12,600,000 تومان

ممکن است به هر دلیلی
هکر ها , رقیبان شغلی
در کمین وب سایت شما باشند

امنیت وب سایت

امنیت وب سایت وردپرسی که دارید چقدر برایتان مهم است؟ آیا به این فکر کرده اید که اگر روزی بیدار بشین و ببینین که وب سایت بالا نمیاد چقدر ضرر میکنین؟ نه فقط ازنظر مالی، بلکه از نظر زمانی هم این به ضرر شماست که وب سایتتان حتی برای 1 ساعت هم که شده غیرفعال یا در اصطلاح Down باشد.

چقدر حاضری برای امنیت وب سایتت سرمایه گذاری کنی؟
امنیت وب سایت وردپرس

آخرین نمونه کارها

در زیر میتوانید آخرین نمونه کارهای مجموعه کولاک وب برای طراحی وب سایت را مشاهده نمایید.