طراحی وب سایت شخصی (حرفه ای)

طراحی وب سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی میتوان گفت بهترین راه برای برند سازی ارتش تک نفره شماست. حضور فعال شما در شبکه های اجتماعی به تنهایی نمیتواند جایگزین مناسبی برای وب سایت باشد.

وجهه و اعتباری که با طراحی وب سایت شخصی بر برند و درآمد شما و اعتبار اجتماعی و حرفه ای شما ایجاد میشود را به هیچ عنوان با شبکه های اجتماعی نمیتوانید برای خود ایجاد کنید. شبکه اجتماعی که امروز شما در آن فعالیت دارید نمیتواند در دراز مدت جوابگوی شما باشد. هر شبکه اجتماعی یک عمر مفید دارد و بعد از آن منسوخ می شود.

شرکت تجارت گستر آذربایجان با نام تجاری کولاک وب با یک دهه سابقه در امر طراحی وب سایت و راه اندازی وب سایت ، در کنار شماست تا با استفاده از تجارب و بهره گیری از استانداردهای روز دنیا، بر اساس نیاز شما وب سایت شخصی حرفه ای طراحی و راه اندازی نماید. با کولاک وب؛ در کسب و کار خود کولاک کنید.

هدف ما فروش به هر نحو نیست، هدف ما ارائه خدمات بهتر و رضایت شما برای هرچه موفق تر شدن شماست.
چرا که موفقیت شما؛ موفقیت ماست.

اگر شما یک مربی ورزشی هستید، اگر شما یک شخصیت اجتماعی هستید، اگر شما یک وکیل یا پزشک هستید میتوانید برای خود یک وب سایت شخصی با نام و برند خودتان داشته باشید و وجهه و درآمد خودتان را بیشتر کنید.

با طراحی وب سایت شخصی بنام خودتان میتوانید ارزش خودتان را به دیگران نشان دهید و حتی در آن داستان موفقیت خودتان را به تصویر بکشید و بازدیدکنندگان بیشتری را درگیر خودتان کنید. حتی می‌توانید درگاه پرداخت ریالی در وب سایت راه اندازی کنیم و شهریه کلاسها یا خدمات خود را بصورت آنلاین با امنیت بالا و نقد از مشتریان خود دریافت کنید.

صفحات واکنشگرا (ریسپاسنیو)

امروزه که گوشی موبایل یک وسیله جدا نشدنی از انسانها شده است، بیشتر کاربران از موبایل یا تبلت برای مشاهده وب سایت ها استفاده می‌کنند.

اگر طراحی وب سایت شخصی شما به صورت واکنشگرا نباشد ، کاربران مطالب و عکسها و در کل وب سایت شما را بصورت مناسب در گوشی موبایل یا تبلت خود مشاهده نکرده و با سرعت وب سایت شما را ترک خواهند کرد. مجموعه کولاک وب این مسئله را پیش بینی کرده و طراحی وب سایت های شخصی را تماما بصورت واکنشگرا مناسب نمایش برای صفحه نمایش بزرگ ، دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و گوشی موبایل بهینه سازی می‌کند.

طراحی کاربر پسند

طراحی کاربرپسند یا User friendly چیست؟ شما در هیچ وب سایتی که کسل کننده و خسته کننده باشد گشت و گذار نمی‌کنید.  هر کسی این موضوع را نمی‌داند که چگونه باید طراحی سایتی داشته باشد تا در میان رقیبان خود برجسته دیده شود. این کار شرکت طراحی سایت مجربی است که سال‌ ها در این زمینه تجربه داشته باشد.

شرکت طراحی وب سایت تجارت گستر آذربایجان با برند کولاک وب این افتخار را دارد تا همان وب سایتی را برای شما طراحی کند تا از هر نظر هم مطابق با استانداردهای جهانی باشد و هم زیبا و جذاب به نظر برسد. به عبارتی کاربرپسند باشد و کاربران از بیشتر ماندن در وب سایت شما لذت ببرند.

طراحی وب سایت دو زبانه و چند زبانه

اگر مجموعه ای هستید که فروش بین المللی و برون مرزی دارید؛ طراحی وب سایت دو زبانه و طراحی وب سایت چند زبانه (یعنی در کنار زبان اصلی وب سایت که بصورت پیش فرض فارسی است یک یا چند زبان دیگر مثل ترکی استانبولی ، انگلیسی ، عربی و… را نیز داشته باشید) یکی از الزامات مهم وب سایت شما بوده و میتواند فروشتان را چندین و چند برابر کند. هر زبان به منزله یک شعبه مجازی در آن کشور است. هر مشتری در ابتدا به زبان مادری خود محصول یا خدمات مورد نیاز خود را جستجو میکند. در صورتی که بیزینس چند ملیتی دارید مجموعه کولاک وب با سابقه چند سال بیزینس برون مرزی یکی از بهترین گزینه های طراحی وب سایت دو زبانه و چند زبانه بصورت کاربردی برای شما خواهد بود.

عقد قرارداد

جنگ اول به از صلح آخر. شما برای تمام خدماتی که از مجموعه کولاک وب دریافت میکنید برگه قراردادی خواهید داشت. این برگه قرارداد با مهر و امضای رسمی شرکت تجارت گستر آذربایجان بوده و این اطمینان را در شما ایجاد میکند که تمامی مراحل کاری بر اساس قرارداد بوده و شما هیچ نگرانی از بابت هیچ مسئله ای نخواهید داشت. چرا که یک شرکت پشت قرارداد طراحی وب سایت شما بوده و همیشه در دسترس خواهد بود.

همچنین در صورتی که شما دفاتر مالیاتی داشته باشید، میتوانید این قرارداد را به عنوان هزینه جای جاری به اداره دارایی تسلیم نمایید. اکثر همکاران از امضای قرارداد و ارائه فاکتور برای کسر مالیات طفره میروند.

رعایت استانداردهای جهانی

طراحی وب سایت و تمام خدمات ما در کولاک وب با رعایت آخرین استانداردهای جهانی خواهد بود. کولاک وب همواره در صدد بهترین خدمات برای مشتریان خود می باشد و همیشه اطلاعات خود را در سطح استاندارهای جهانی آپدیت نگه میدارد.

وجدان کاری در کولاک وب یکی از شعارهای قدیمی در این مجموعه می باشد. 

میزبانی در ایران و اروپا

ما همواره از بهترین دیتاسنترهای ایران و اروپا برای خدمات رسانی به مشتریان خود استفاده میکنیم. دیتا سنترهای ما در ایران از برج میلاد و آسیاتک و در اروپا آلمان از هتزنر و فرانسه خواهد بود. برای سرعت وب سایت و عملکرد صحیح طراحی وب سایت فضای میزبانی خیلی موثر می باشد و میان وب سایت شما و وب سایت خودمان هیچ تفاوتی قائل نیستیم.

در نتیجه از بهترین دیتاسنتر ها و بهترین هاست ها برای وب سایت شما استفاده خواهیم نمود. میزبانی ما فقط برای مشتریانی که در کولاک وب اقدام به طراحی وب سایت نموده اند قابل ارائه می باشد و از ارائه خدمات به عموم ماذور خواهیم بود.

فونت و پلاگین استاندارد لایسنس دار

داشتن فونت های غیر رایگان به زیبایی وب سایت شما دوچندان اضافه خواهد کرد. همچنین استفاده از پلاگین های لایسنس دار به بهینه سازی و همچنین سرعت و امینت وب سایت شما کمک خواهد نمود.

کولاک وب همواره از فونت های لایسنس دار و همچنین پلاگین های دارای لاییسنس قانونی بجای فونت های رایگان و پلاگین های نال شده استفاده میکند. یکی از راحت ترین راه ها برای نفوذ به وب سایت ها ورود از طریق پلاگین های نال شده است.

انواع وب سایت شخصی

در زیر میتوانید توضیحات مربوط به طراحی انواع وب سایت شخصی اعم از طراحی وب سایت وکلا ، طراحی وب سایت پزشکی ، طراحی وب سایت برای مربیان ورزشی ، طراحی وب سایت باشگاه ورزشی ، طراحی وب سایت نمایندگان مجلس را مشاهده کنید. اگر وب سایتی که مدنظر شماست در بین این لیست وجود ندارد، لطفا با ما تماس بگیرید تا پذیرای صدای گرم شما بوده و بتوانیم انجام وظیفه نماییم.

طراحی

وب سایت پزشکی

مخصوص مطب ، کلینیک و… با امکان رزرو وقت و پرداخت آنلاین و…

طراحی

وب سایت وکلا

مخصوص وکلا با امکان مشاوره آنلاین ، رزرو وقت و پرداخت آنلاین و…

طراحی

وب سایت مربیان ورزشی

مخصوص مربیان ورزشی با امکان ثبت نام و پرداخت آنلاین و…

طراحی

رزومه و معرفی

مخصوص شخصیت هایی که می‌خواهند رزومه و معرفی ای از خود داشته باشند

طراحی

وب سایت بازیگران

طراحی وب سایت مخصوص بازیگران و هنرمندان

طراحی

وب سایت خوانندگان

طراحی وب سایت مخصوص خوانندگان و هنرمندان

قیمت طراحی وب سایت شخصی

اگر شما یک مربی ورزشی هستید، اگر شما یک شخصیت اجتماعی هستید، اگر شما یک وکیل یا پزشک هستید میتوانید برای خود یک وب سایت شخصی به نام خودتان و برند خودتان داشته باشید و وجهه و درآمد خودتان را بیشتر کنید. با داشتن یک وب سایت شخصی بنام خودتان میتوانید ارزش خودتان را به دیگران نشان دهید و حتی در آن داستان موفقیت خودتان را به تصویر بکشید و بازدیدکنندگان بیشتری را درگیر خودتان کنید. حتی می‌توانید درگاه پرداخت در وب سایت راه اندازی کنیم و شهریه کلاسها یا خدمات خود را بصورت آنلاین با امنیت بالا و نقد از مشتریان خود دریافت کنید.

پکیج تک صفحه‌ای

- تومان

مناسب تمامی اشخاص، هنرمندان ، شخصیت های سیاسی و هرآنکه میخواهد فقط در یک صفحه خود را معرفی کند. این نوع وب سایت میتواند تک زبانه فارسی یا چند زبانه به درخواست خریدار باشد. با داشتن وب سایت شخصی تک صفحه ای میتوانید نمونه کار ها و آثار خود را به یک زبان یا چند زبان به کل مردم دنیا معرفی نمایید. همچنین داشتن یک رزومه با دامنه  رسمی اعتبار شما را افزایش میدهد.

ویژگی پکیج تک صفحه ای

پکیج بیزینسی

شروع از - تومان

مناسب تمامی موسسات ، شرکتها و کلیه شخصیت های حقوقی میباشد. این نوع وب سایت میتواند تک زبانه فارسی یا چند زبانه به درخواست خریدار باشد. شما با داشتن یک وب سایت شرکتی حرفه ای و سریع میتوانید فروش B2B داشته و مستقیما محصولات و خدمات خود را به مصرف کننده عرضه کنیدو بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و زبان مکالمه ای در داخل و خارج از کشور.

ویژگی پکیج بیزینسی

پکیج تلفیقی

شروع از - تومان

مناسب تمامی موسسات ، شرکتها و کلیه شخصیت های حقیقی میباشد. این نوع وب سایت میتواند تک زبانه فارسی یا چند زبانه به درخواست خریدار باشد. شما با داشتن یک وب سایت شرکتی حرفه ای و سریع میتوانید فروش B2B داشته و مستقیما محصولات و خدمات خود را به مصرف کننده عرضه کنیدو بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و زبان مکالمه ای در داخل و خارج از کشور.

ویژگی پکیج تلفیقی