طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت فروشگاه آنلاین محصول فیزیکی و دانلودی بصورت حرفه ای از تخصص های اصلی کولاک وب می‌باشد. با داشتن سایت فروشگاهی ، فروش خود را حداقل 3 برابر بیشتر کنید.
امتیاز :
5/5
شروع مبلغ سرمایه گذاری :
20,000,000 تومان
این خدمات خوب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید

طراحی سایت فروشگاهی میتوان گفت بهترین راه برای کسب درآمد و افزایش فروش چند برابری در این عصر می باشد. حضور فعال شما در شبکه های اجتماعی به تنهایی نمیتواند جایگزین مناسبی برای وب سایت باشد. شبکه های اجتماعی تنها نوعی مکمل برای وب سایت و کسب و کار شماست.

وجهه و اعتباری که با طراحی سایت فروشگاهی بر برند و درآمد شما و وجهه اجتماعی و حرفه ای شما ایجاد می شود را به هیچ عنوان با شبکه های اجتماعی نمیتوانید برای خود ایجاد کنید. شبکه اجتماعی که امروز شما در آن فعالیت دارید نمیتواند در دراز مدت جوابگوی شما باشد. هر شبکه اجتماعی یک عمر مفید دارد و بعد از آن منسوخ می شود.

مجموعه کولاک وب با یک دهه سابقه در امر طراحی وب سایت و راه اندازی سایت فروشگاه آنلاین، در کنار شماست تا با استفاده از تجارب و بهره گیری از استانداردهای روز دنیا، برای مجموعه شما وب سایت حرفه ای طراحی و راه اندازی نماید. با کولاک وب؛ در کسب و کار خود کولاک کنید.

هدف ما فروش به هر نحو نیست، هدف ما ارائه خدمات بهتر و رضایت شما برای هرچه بیشتر موفق تر شدن شماست.
چرا که موفقیت شما؛ موفقیت ماست و موفقیت ما ارائه کیفیت بیشتر براش شماست.

اگر شما یک فروشگاه کوچک هستید، اگر شما یک فروشگاه بزرگ با چند کارمند هستید، حتی اگر شما هیچ فروشگاهی در سطح شهر ندارید اما محصولاتی برای عرضه و فروش به مشتریان دارید میتوانید برای خود یک طراحی سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی به نام خودتان و برند خودتان داشته باشید و وجهه و درآمد خودتان را چند برابر کنید. با داشتن یک سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین بنام خودتان میتوانید ارزش خودتان را به دیگران نشان دهید و حتی در آن داستان موفقیت خودتان را به تصویر بکشید و بازدیدکنندگان بیشتری را درگیر خودتان کنید. حتی می‌توانید درگاه پرداخت در وب سایت راه اندازی کنیم و هزینه محصولات خود را بصورت آنلاین با امنیت بالا و نقدا در حساب بانکی خود از مشتریان دریافت کنید.

طراحی ریسپانسیو

طراحی واکنشگرا

(Responsive)

طراحی کاربرپسند

طراحی کاربر پسند

(User friendly)

فونت پرمیوم

پلاگین اورجنا

(with License)

عقد قرارداد رسمی

(Official contract)

طراحی ریسپانسیو

رعایت استانداردهای جهانی

(Global Standards)

طراحی ریسپانسیو

میزبانی در ایران و اروپا

(Hosting IR / Eu)

چه امکاناتی با پرداخت قیمت پایه طراحی سایت فروشگاهی ارائه می دهیم؟

شاید برای شما سوال باشد که با قیمت پایه طراحی سایت شرکتی چه امکاناتی را دریافت می کنم؟ طراحی سایت شرکتی با قیمت پایه در کولاک وب شامل موارد پیش فرضی می باشد که در زیر مشاهده می نمایید. این گزینه ها بصورت پیش فرض در سایت شما خواهند بود.

آیا می توانم امکانات بیشتری را نیز در سایتم داشته باشم؟

شاید برای شما سوال باشد که: اما من امکانات بیشتری را برای سایت شرکتی خودم میخواهم…! در این صورت میتوانید عناوینی را در زیر مشاهده می نمایید را به سایت خود اضافه نماییم.
حتی برخی از شرکت ها دوست دارند خدمات و محصولات خود را مستقیما به دست مصرف کننده برسانند و خودشان مانند سایت دیجی کالا اما از سایت شرکتی خودشان با برند خود محصولات و خدمات را بفروش برسانند که باید به شما نوید بدهم که این گزینه نیز امکانپذیر می باشد.

انواع طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی میتواند انواع مختلفی داشته باشد ، برای مثال گرافیک و امکانات سایت شرکت تولید کننده با گرافیک و امکانات سایت بازرگانی قطعا متفاوت خواهد بود. در زیر میتوانید نمونه ای از این موارد را مشاهده نمایید. در صورتیکه موضوع شرکت شما در زیر مشاهده نمیشود، مبنی بر این نیست که نمیتوانیدم براش شما سایت شرکتی یا شرکتی فروشگاهی زیبا و حرفه ای داشته باشیم. اینها فقط چند نمونه از این موارد می باشند که برای مشاوره رایگان و سفارش وب سایت خود می توانید با ما تماس بگیرید.

سایت فروشگاهی

لوازم خانگی و آشپزخانه

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای لوازم خانگی و آشپزخانه و...
جزئیات بیشتر

سایت فروشگاهی

لباس و پوشاک

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای لباس ، پوشاک ، کیف ، کفش و...
جزئیات بیشتر

سایت فروشگاهی

موبایل و لوازم الکتریکی

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای لوازم خانگی
جزئیات بیشتر

سایت فروشگاهی

داروخانه آنلاین

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای داروخانه آنلاین و فروش مکمل ورزشی و...
جزئیات بیشتر

سایت فروشگاهی

مبلمان و دکوراسیون داخلی

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای مبلمان ؛ دکوراسیون داخلی ، لوازم اداری و...
جزئیات بیشتر

سایت فروشگاهی

فرش و قالیچه

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای فرش ، قالیچه ، تابلو فرش و...
جزئیات بیشتر

قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین طبق درخواست مشتری بر حسب نیاز و امکانات درخواستی برای هر مجموعه میتواند قیمت و زمان اجرای متفاوتی داشته باشد.

بصورت پیش فرض برای هر وب سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی 17 صفحه در نظر گرفته شده است که شامل:

جهت محاسبه قیمت طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین مد نظرتان لطفا با کارشناسان ما در کولاک وب تماس حاصل فرمایید و بصورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

طراحی وب سایت فروشگاهی

پاسخ به سوالات پر تکرار :

نصب گواهینامه SSL توسط کولاک وب انجام می‌شود؟

تمامی هاست هایی که کولاک وب ارائه میدهد شامل SSL نوع رایگان به مدت زمان هاست خریداری شده وجود دارد ، در صورت انتخاب SSL نوع DV در هنگام سفارش طراحی ، بصورت رایگان برای شما نصب و راه اندازی خواهد شد.

کولاک وب گواهینامه ها را از چه شرکتی صادر میکند؟

بله، امکان تهیه گواهینامه ssl برای آی پی نیز وجود دارد، اما نصب و تنظیمات مربوطه باید توسط خود کاربر انجام گیرد.

تمدید گواهینامه ssl به چه صورت انجام می شود؟

در واقع گواهینامه ssl به صورت خودکار تمدید نمی شود و پس از پایان دوره مربوطه، مجدد باید برای صدور و نصب گواهینامه جدید اقدام نمایید.

آیا خرید گواهی SSL باعث بهبود رتبه گوگل خواهد شد؟

بهره گیری از این گواهینامه از چندین منظر بر SEO شما تاثیر مثبت دارد و باعث می شود از رتبه بالاتری بهره ببرید. گوگل به پروتکل HTTPS به عنوان یک سیگنال رتبه دهی مثبت نگاه می کند. همینطور علامت قفل در URL باعث افزایش اطمینان بازدیدکنندگان می شود که نرخ پرش شما را کاهش داده و به فروش از سایت شما کمک می کند.

این گواهی بر روی چند دامنه یا ساب دامنه فعال می شود؟

فقط یک دامنه اصلی. البته اگر از گواهی SSL نوع Wildcard استفاده کنید زیر دامنه های شما را نیز شامل خواهد شد و تمامی آنها به صورت HTTPS خواهند بود.

هاست (فضای میزبانی)

هاست مورد نظرتان را انتخاب کنید

راه اندازی پروتکل https

پروتکل امنیتی مورد نظرتان را انتخاب کنید

خرید دامنه ملی و بین المللی

دامنه وب سایتتان را انتخاب کنید