[dm-modal]
سبد خرید شما

با کولاک وب در کسب و کار خود کولاک کنید

طراحی سایت
فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاه آنلاین میتواند کسب و کار شما را متحول و آن را گسترش دهد.

طراحی سایت فروشگاه آنلاین میتوان گفت بهترین راه برای کسب درآمد و افزایش فروش چند برابری در این عصر می باشد. حضور فعال شما در شبکه های اجتماعی به تنهایی نمیتواند جایگزین مناسبی برای وب سایت باشد. شبکه های اجتماعی تنها نوعی مکمل برای وب سایت و کسب و کار شماست.

وجهه و اعتباری که با طراحی سایت فروشگاه آنلاین بر برند و درآمد شما و وجهه اجتماعی و حرفه ای شما ایجاد می شود را به هیچ عنوان با شبکه های اجتماعی نمیتوانید برای خود ایجاد کنید. شبکه اجتماعی که امروز شما در آن فعالیت دارید نمیتواند در دراز مدت جوابگوی شما باشد. هر شبکه اجتماعی یک عمر مفید دارد و بعد از آن منسوخ می شود.

مجموعه کولاک وب با یک دهه سابقه در امر طراحی وب سایت و راه اندازی سایت فروشگاه آنلاین، در کنار شماست تا با استفاده از تجارب و بهره گیری از استانداردهای روز دنیا، برای مجموعه شما وب سایت حرفه ای طراحی و راه اندازی نماید. با کولاک وب؛ در کسب و کار خود کولاک کنید.

هدف ما فروش به هر نحو نیست، هدف ما ارائه خدمات بهتر و رضایت شما برای هرچه موفق تر شدن شماست.
چرا که موفقیت شما؛ موفقیت ماست.

اگر شما یک فروشگاه کوچک هستید، اگر شما یک فروشگاه بزرگ با چند کارمند هستید، حتی اگر شما هیچ فروشگاهی در سطح شهر ندارید اما محصولاتی برای عرضه و فروش به مشتریان دارید میتوانید برای خود یک طراحی سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی به نام خودتان و برند خودتان داشته باشید و وجهه و درآمد خودتان را چند برابر کنید. با داشتن یک سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین بنام خودتان میتوانید ارزش خودتان را به دیگران نشان دهید و حتی در آن داستان موفقیت خودتان را به تصویر بکشید و بازدیدکنندگان بیشتری را درگیر خودتان کنید. حتی می‌توانید درگاه پرداخت در وب سایت راه اندازی کنیم و هزینه محصولات خود را بصورت آنلاین با امنیت بالا و نقدا در حساب بانکی خود از مشتریان دریافت کنید.

طراحی واکنشگرا (ریسپاسنیو)

امروزه گوشی موبایل یک وسیله جدا نشدنی از انسان ها شده است، بیشتر کاربران از موبایل یا تبلت برای ویزیت وب سایت ها استفاده می‌کنند.

اگر طراحی سایت فروشگاه آنلاین شما به صورت واکنشگرا (ریسپانسیو) نباشد ، کاربران مطالب و عکس ها و در کل محتوای وب سایت شما را بصورت مناسب در گوشی موبایل یا تبلت خود مشاهده نکرده و با سرعت وب سایت شما را ترک خواهند کرد. کولاک وب این مسئله را پیش بینی کرده و طراحی سایت های فروشگاه آنلاین را تماما بصورت واکنشگرا مناسب نمایش برای دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و گوشی موبایل بهینه سازی می‌کند و وب سایت شما نیازی به اپلیکیشن جهت نمایش در موبایل ندارد.

طراحی ریسپانسیو
طراحی کاربرپسند

طراحی کاربر پسند

طراحی کاربرپسند فروشگاه آنلاین یا User friendly چیست؟ شما در هیچ وب سایتی که کسل کننده و خسته کننده باشد گشت و گذار نمی‌کنید.  هر کسی این موضوع را نمی‌داند که چگونه باید طراحی سایتی داشته باشد تا در میان رقیبان خود برجسته دیده شود. این کار شرکت طراحی سایت مجربی است که سال‌ ها در این زمینه تجربه داشته باشد.

شرکت طراحی وب سایت با برند کولاک وب این افتخار را دارد تا همان وب سایتی را برای شما طراحی کند تا از هر نظر هم مطابق با استانداردهای جهانی باشد و هم زیبا و جذاب به نظر برسد. به عبارتی کاربرپسند باشد و کاربران از بیشتر ماندن در وب سایت شما لذت ببرند.

فونت و پلاگین استاندارد لایسنس دار

داشتن فونت های غیر رایگان به زیبایی و طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین شما دوچندان اضافه خواهد کرد. همچنین استفاده از پلاگین های لایسنس دار به بهینه سازی و همچنین سرعت و… وب سایت شما کمک خواهد نمود.

کولاک وب همواره از فونت های لایسنس دار (Iransans و IranYekan و…) و همچنین پلاگین های دارای لاییسنس قانونی بجای پلاگین های رایگان و نال شده استفاده می‌کند. یکی از راحت ترین راه ها برای نفوذ به وب سایت ها ورود از طریق پلاگین های نال شده است.

فونت پرمیوم
عقد قرارداد طراحی وب سایت

عقد قرارداد

جنگ اول به از صلح آخر. شما برای تمام خدماتی که از مجموعه کولاک وب درخواست می‌کنید برگه قراردادی خواهید داشت. این برگه قرارداد با مهر و امضای رسمی شرکت تجارت گستر آذربایجان بوده و این اطمینان را در شما ایجاد می‌کند که تمامی مراحل کاری با شرکتی معتبر بر اساس قرارداد بوده و شما هیچ نگرانی از بابت هیچ مسئله ای نخواهید داشت. چرا که یک شرکت پشت قرارداد طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین شما بوده و همیشه در دسترس خواهد بود.

رعایت استانداردهای جهانی

طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین و تمام خدمات ما در کولاک وب با رعایت آخرین استانداردهای جهانی خواهد بود. کولاک وب همواره در صدد بهترین خدمات برای مشتریان خود می باشد و همیشه اطلاعات خود را در سطح استاندارهای جهانی آپدیت نگه میدارد.

وجدان کاری در کولاک وب یکی از شعارهای قدیمی در این مجموعه می باشد. 

رعایت استانداردهای جهانی
میزبانی وب ایران و اروپا

میزبانی در ایران و اروپا

ما همواره از بهترین دیتاسنترهای ایران و اروپا برای خدمات رسانی به مشتریان خود استفاده میکنیم. دیتا سنترهای ما در ایران از برج میلاد و آسیاتک و در اروپا آلمان از هتزنر و فرانسه خواهد بود. برای سرعت وب سایت و عملکرد صحیح طراحی وب سایت فضای میزبانی خیلی موثر می باشد و میان وب سایت شما و وب سایت خودمان هیچ تفاوتی قائل نیستیم.

در نتیجه از بهترین دیتاسنتر ها و بهترین هاست ها برای وب سایت شما استفاده خواهیم نمود. میزبانی ما فقط برای مشتریانی که در کولاک وب اقدام به طراحی وب سایت نموده اند قابل ارائه می باشد و از ارائه خدمات به عموم ماذور خواهیم بود.

انواع وب سایت فروشگاه اینترنتی

در زیر میتوانید چندی از انواع فروشگاه های آنلاین اینترنتی مربوط به طراحی انواع سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی اعم از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی موبایل و تبلت ، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی گل و گیاه، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پوشاک، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی غذای حیوانات ، طراحی فروشگاه اینترنتی مبلمان، طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم برقی و… را مشاهده کنید.اگر وب سایتی که مدنظر شماست در بین این لیست وجود ندارد، لطفا با ما تماس بگیرید تا پذیرای صدای گرم شما بوده و بتوانیم انجام وظیفه نماییم.

سایت فروشگاهی

لوازم خانگی و آشپزخانه

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای لوازم خانگی و آشپزخانه و...
جزئیات بیشتر

سایت فروشگاهی

لباس و پوشاک

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای لباس ، پوشاک ، کیف ، کفش و...
جزئیات بیشتر

سایت فروشگاهی

موبایل و لوازم الکتریکی

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای لوازم خانگی
جزئیات بیشتر

سایت فروشگاهی

داروخانه آنلاین

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای داروخانه آنلاین و فروش مکمل ورزشی و...
جزئیات بیشتر

سایت فروشگاهی

مبلمان و دکوراسیون داخلی

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای مبلمان ؛ دکوراسیون داخلی ، لوازم اداری و...
جزئیات بیشتر

سایت فروشگاهی

فرش و قالیچه

طراحی و راه اندازی

سایت فروشگاه اینترنتی برای فرش ، قالیچه ، تابلو فرش و...
جزئیات بیشتر

قیمت طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین

طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین طبق درخواست مشتری بر حسب نیاز و امکانات درخواستی برای هر مجموعه میتواند قیمت و زمان اجرای متفاوتی داشته باشد.

بصورت پیش فرض برای هر وب سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی 17 صفحه در نظر گرفته شده است که شامل:

جهت محاسبه قیمت طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین مد نظرتان لطفا با کارشناسان ما در کولاک وب تماس حاصل فرمایید و بصورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

طراحی وب سایت فروشگاهی

پلن برنزی

مناسب برای :

پلن نقره ای

مناسب برای :

پلن طلائی

مناسب برای :

سوالات متداول

سوالاتی که کاربران در طول مدت از ما بیشتر پرسیده اند را در زیر مشاهده می‌فرمایید

بله ، در صورت تمایل نصب گواهینامه ها توسط کولاک وب انجام می پذیرد.

بله، امکان تهیه گواهینامه ssl برای آی پی نیز وجود دارد، اما نصب و تنظیمات مربوطه باید توسط خود کاربر انجام گیرد.

صدور SSL از شرکت لهستانی Certum انجام می‌شود.

در واقع گواهینامه ssl به صورت خودکار تمدید نمی شود و پس از پایان دوره مربوطه، مجدد باید برای صدور و نصب گواهینامه جدید اقدام نمایید.

بهره گیری از این گواهینامه از چندین منظر بر SEO شما تاثیر مثبت دارد و باعث می شود از رتبه بالاتری بهره ببرید. گوگل به پروتکل HTTPS به عنوان یک سیگنال رتبه دهی مثبت نگاه می کند. همینطور علامت قفل در URL باعث افزایش اطمینان بازدیدکنندگان می شود که نرخ پرش شما را کاهش داده و به فروش از سایت شما کمک می کند.

فقط یک دامنه اصلی. البته اگر از گواهی SSL نوع Wildcard استفاده کنید زیر دامنه های شما را نیز شامل خواهد شد و تمامی آنها به صورت HTTPS خواهند بود.

صفحات مرتبط

هاست (فضای میزبانی)

هاست مورد نظرتان را انتخاب کنید

راه اندازی پروتکل https

پروتکل امنیتی مورد نظرتان را انتخاب کنید

خرید دامنه ملی و بین المللی

دامنه وب سایتتان را انتخاب کنید

با استفاده از لینک های زیر ، ما را به دوستان خود معرفی کنید