طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی گل و گیاه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و زیاد شدن گوشی های لمسی هوشمند؛ 98 درصد افرادی که تصمیم به خرید لوازم الکترونیکی و غیر الکترونیکی برای منزل یا محل کار خود داشته باشند؛ اولین اقدام برای خرید؛ جستجو از گوگل برای یافتن فروشگاه هایی است که در شهر و یا نزدیک محل زندگی آنها باشد. در این حالت افرادی که اقدام به الکترونیکی کردن فروش خود کرده اند مشتریان را زودتر از افرادی که همچنان فروش بصورت سنتی را ترجیح میدهند از آن خود میکنند.

شرکت تجارت گستر عدل آفرین آذربایجان با برند “کولاک وب” در دپارتمان طراحی وب سایت با چندین سال سابقه در امر طراحی وب سایت میتوانید یک هامی برای طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و تبدیل کسب و کار سنتی شما به یک کسب و کار به روز و مشتری پسند باشد و به عنوان یک شریک، نه یک فروشنده و شرکت طراح وب سایت ؛ شما را در طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی برای مجموعه تان یاری رساند تا بتوانید فروش و سود خود را افزایش دهید. 

هدف ما فروش به هر نحو نیست، هدف ما ارائه خدمات بهتر و رضایت شما برای هرچه موفق تر شدن شماست.
چرا که موفقیت شما؛ موفقیت ماست.

چرا آنجا باشیم که مشتریان شما هستند؟

با نگاهی به آخرین آمار ضریب نفوذ اینترنتی بدست آمده از بخش ICT کشور در 6 ماهه اول سال 1399 میتوانید ببینید که جمعیت کنونی ایران بالای 80 میلیون نفر میباشد که از این مقدار بالای 72 میلیون نفر آنها به اینترنت متصل هستند و روزانه از اینترنت و خدمات اینترنتی استفاده میکنند. از این 72 میلیون نفر بالای 63 میلیون نفر در حال استفاده از گوشی همراه هوشمند و لمسی هستند و جالبتر اینجاست که طبق آخرین آمار بدست آمده، بالای 94 درصد مردم ایران خریدهای خود را اینترنتی انجام داده و از خرید حضوری اجتناب ورزیده اند.

جمعیت ایران

0 +
میلیون نفر

کاربران اینترنت ایران

0 +
میلیون نفر

گوشی‌های هوشمند فعال

0 +
میلیون نفر

خریدهای اینترنتی

0 +
درصد مردم

چرا فروش مغازه ها کم و خریدارها ویترینی شده اند؟

با توجه به آمار دقیقی که در بالا به سمع و نظر شما رساندیم میتوانید بفهمید که چرا فروش مغازه دارها کم شده و 98 درصد خریدارها تماشاچی ویترینی شده اند و بعد از پرسش و بررسی محصولات در مغازه شما؛ آنها را به بهانه های مختلف واحی نخریده مغازه شما را ترک میکنند.

در واقع چنین مشتریانی از ابتدای امر فقط برای لمس و بررسی محصولی که میخواهند از اینترنت سفارش دهند به مغازه شما آمده و قصد خرید نداشته اند. پس شما تا به امروز متحمل چه ضرر بزرگی شده اید که کسب و کار و فروش محصولات خود را اینترنتی نکرده و از غافله فروشندگان اینترنتی عقب مانده اید.

مزایای استفاده از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی

در زیر قسمتی کوچک از مزایای داشتن وب سایت فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی را مشاهده میکنید

امکان دسته بندی مناسب و نامحدود

میتوانید محصولات را به دلخواه خودتان دسته بندی کنید تا مشتریان راحت تر بتوانند به محصولات دلخواهشان دسترسی پیدا کنند. مانند دسته بندی آشپزخانه ، پذیرایی و... یا دسته بندی های جزئی تر.

ویژگی های محصولات

میتوانید ویژگی مربوط به هر محصول را در صفحه جداگانه ای به همراه چند تصویر به نمایش مشتریان برسانید تا بتوانند با استفاده از مطالعه ویژگی ها و اطلاعات، محصول مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنند.

سفارش آنلاین

مشتریان میتوانند با کمک دسته بندی هایی که ایجاد کرده اید و ویژگی هر محصول، کالا یا کالاهای مورد نیاز خود را به درستی انتخاب کرده و با امکان سفارش آنلاین آن را خریداری کنند.

پرداخت آنلاین

مشتریان میتوانند پس از سفارش آنلاین کالای مورد نظر، توسط کارت بانکی خود از شبکه شتاب بصورت کاملا امن مستقیما وجه کالا را به حساب بانکی شما واریز کرده و شما کالا را برای مشتریان خود ارسال کنید.

نظرات و پیشنهادات

خریداران هر محصول بصورت جداگانه میتوانند پس از خرید کالا از وبسایت شما؛ نظرات خود را برای کالای خریداری شده در زیر همان محصول درج کنند تا خریداران جدید بتوانند آنها را مطالعه نمایند.

حساب کاربری مشتریان

مشتریان میتوانند در وبسایت شما عضو شوند و مشتریان را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید. همچنین میتوانید برای آنها sms و ایمیل های تبلیغاتی و جشنواره ای را ارسال کنید.

چرا کولاک وب را برای موفقیت بیشتر خود انتخاب کنیم؟

موارد فوق بخش کوچکی از امکاناتی است که درصورت همکاری با کولاک وب میتوانید از آنها برخوردار شوید

طراحی اختصاصی

طراحی تم رسپانسیو اختصاصی متناسب با رنگ سازمانی و نیاز مجموعه شما

cloud host

میزبانی در ایران و اروپا

استفاده از تاپ ترین هاست های ایران و اروپا جهت سرعت ، پایداری و کیفیت بالا

هدیه 43 میلیون تومانی

معادل ریالی پلاگینهای لایسنس دار خریداری شده به دلار که در سایت شما استفاده میشود

وب سایت چندزبانه

امکان طراحی فارسی یا چندزبانه بر اساس نیاز مجموعه شما

طراحی اختصاصی

طراحی تم اختصاصی متناسب با رنگ سازمانی و نیاز مجموعه شما

cloud host

میزبانی در ایران و اروپا

استفاده از تاپ ترین هاست های ایران و اروپا جهت سرعت ، پایداری و کیفیت بالا

هدیه 43 میلیون تومانی

معادل ریالی پلاگینهای لایسنس دار خریداری شده به دلار که در سایت شما استفاده میشود

وب سایت چندزبانه

طراحی فارسی یا چندزبانه بر اساس نیاز مجموعه شما

طراحی فرم های تخصصی

در سایت‌های طراحی شده، فرم‌های تخصصی بنا به نیاز شما بصورت چند مرحله ای و شرطی به هر تعداد که نیاز داشته باشید طراحی و اجرایی می‌کنیم. دیگر نگران دریافت فرم اطلاعات و... از موکلان خود نباشید.

ورود کامل اطلاعات در صفحات داخلی

برخلاف شرکت‌های همکار که فقط صفحه اول را برای تحویل آماده می‌کنند، ما تمامی محتوای دلخواه شما با چیدمان صحیح استاندارد و آخرین قوانین سئو و گوگل بصورت آماده تحویل شما خواهیم داد.

رعایت استاندارد های جهانی

تمام استانداردهای روز در زمینه طراحی سایت و سئو بر روی وب سایت شما رعایت خواهد شد. تا سئو و بازدید سایت شما بالا باشد. با بهینه بودن سئو؛ فروش شما نیز بیشتر خواهد بود.

واکنشگرایی تمام صفحات

وب سایت بصورت خودکار با اندازه صفحه نمایش بازدیدکنندگان تطبیق خواهد داشت. یعنی کاربر با هر نوع دستگاهی (لپ‌تاپ ، تبلت، موبایل و...) آن را مشاهده کند، صحیح نمایش داده می‌شود.

پنل مدیریت قوی

پنل مدیریت حرفه ای، به اندازه داشتن وب‌سایت مهم است. با دریافت کنترل پنل حرفه ای فارسی، بصورت حرفه ای وبسایت خود را مدیریت کنید و مطالب و اخبار دلخواه را در آن درج نمایید.

سرعت سایت

پایین بودن سرعت سایت می‌تواند به راحتی عامل مرگ وبسایت و کسب و کار شما باشد. وب‌سایت شما از هر نقطه جهان، در عرض چند ثانیه برای مخاطبانتان نمایش داده میشود.