34219154 - 35424317- 041
بغیراز ایام تعطیل - 9 صبح الی 17

طراحی وب سایت شرکتی (حرفه ای)

در حال حاضر تخفیفی وجود ندارد
روز
ساعت‌
ماه

طراحی وب سایت شرکتی

مهمترین اصل گردش اقتصادی یک شرکت داشتن مشتری طی یک جریان دائمی و پیوسته است. در دنیای امروزی کمتر شرکتی پیدا می‌شود که وب سایت رسمی برای مجموعه خود نداشته باشد. چرا که امروزه در عصر تکنولوژی طراحی وب سایت شرکتی مهمترین ابزار برای معرفی شرکت ها به بازار و مشتریان آن شرکت می‌باشد.

شرکت تجارت گستر آذربایجان با نام تجاری کولاک وب با یک دهه سابقه در امر طراحی وب سایت و راه اندازی وب سایت شرکتی، در کنار شماست تا با استفاده از تجارب و بهره گیری از استانداردهای روز دنیا، برای مجموعه شما وب سایت حرفه ای طراحی و راه اندازی نماید. با کولاک وب؛ در کسب و کار خود کولاک کنید.

هدف ما فروش به هر نحو نیست، هدف ما ارائه خدمات بهتر و رضایت شما برای هرچه موفق تر شدن شماست.
چرا که موفقیت شما؛ موفقیت ماست.

وب سایت شرکت شما پایه و اساس فروش و بازاریابی آنلاین شماست. برای موفقیت، وب سایت شما با استراتژی کلی کسب و کار و اهداف فروش شما همسو باشد. وب سایت حرفه ای چیزی بیش از یک مکان یاب آنلاین برای برند شماست. این یک ابزار قدرتمند بازاریابی است. با طراحی مناسب ؛ وب سایت بازدیدکنندگان را درگیر می‌کند، آنها را آگاه می‌کند و آنها را به عمل دعوت می‌کند، همه اینها در حالی است که شما نیز به قولی که در وب‌سایت برای بازدیدکنندگان می‌دهید پایند باشید.

صفحات واکنشگرا (ریسپاسنیو)

امروزه که گوشی موبایل یک وسیله جدا نشدنی از انسانها شده است، بیشتر کاربران از موبایل یا تبلت برای ویزیت وب سایت ها استفاده می‌کنند.

اگر طراحی وب سایت شرکتی شما به صورت واکنشگرا نباشد ، کاربران مطالب و عکسها و در کل وب سایت شما را بصورت مناسب در گوشی موبایل یا تبلت خود مشاهده نکرده و با سرعت وب سایت شما را ترک خواهند کرد. کولاک وب این مسئله را پیش بینی کرده و طراحی وب سایت های شخصی را تماما بصورت واکنشگرا مناسب نمایش برای دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و گوشی موبایل بهینه سازی می‌کند.

با طراحی که ما برای شما انجام میدهیم وب سایت شما دیگر نیازی به اپلیکیشن موبایل ندارد.

طراحی کاربر پسند

طراحی کاربرپسند وب سایت شرکتی یا User friendly چیست؟ شما در هیچ وب سایتی که کسل کننده و خسته کننده باشد گشت و گذار نمی‌کنید.  هر کسی این موضوع را نمی‌داند که چگونه باید طراحی سایتی داشته باشد تا در میان رقیبان خود برجسته دیده شود. این کار شرکت طراحی سایت مجربی است که سال‌ ها در این زمینه تجربه داشته باشد.

شرکت طراحی وب سایت تجارت گستر آذربایجان با برند کولاک وب این افتخار را دارد تا همان وب سایت را برای شما طراحی کند تا از هر نظر هم مطابق با استانداردهای جهانی باشد و هم زیبا و جذاب به نظر برسد. به عبارتی کاربرپسند باشد و کاربران از بیشتر ماندن در وب سایت شما لذت ببرند.

طراحی وب سایت دو زبانه شرکتی و چند زبانه شرکتی

اگر مجموعه ای هستید که فروش بین المللی و برون مرزی دارید؛ طراحی وب سایت دو زبانه شرکتی و طراحی وب سایت چند زبانه شرکتی در کنار زبان اصلی وب سایت که بصورت فارسی است یکی از الزامات مهم وب سایت شما بوده و میتواند فروشتان را چندین و چند برابر کند. هر زبان به منزله یک شعبه در آن کشور است. هر مشتری در ابتدا به زبان مادری خود محصول یا خدمات مورد نیاز خود را جستجو میکند. در صورتی که با کشورهای دیگر کار میکنید مجموعه تجارت گستر آذربایجان با سابقه چند سال بیزینس برون مرزی یکی از بهترین گزینه های طراحی وب سایت دو زبانه شرکتی و چند زبانه شرکتی بصورت کاربردی برای شما خواهد بود.

عقد قرارداد

جنگ اول به از صلح آخر. شما برای تمام خدماتی که از مجموعه کولاک وب دریافت میکنید فاکتور و برگه قرارداد خواهید داشت. این برگه قرارداد با مهر و امضای رسمی شرکت تجارت گستر آذربایجان بوده و این اطمینان را در شما ایجاد میکند که تمامی مراحل کاری بر اساس قرارداد بوده و شما هیچ نگرانی از بابت هیچ مسئله ای نخواهید داشت. چرا که یک شرکت پشت قرارداد طراحی وب سایت شرکت شما بوده و همیشه در دسترس خواهد بود.

رعایت استانداردهای جهانی

طراحی وب سایت و تمام خدمات ما در کولاک وب با رعایت آخرین استانداردهای جهانی خواهد بود. کولاک وب همواره در صدد بهترین خدمات برای مشتریان خود می باشد و همیشه اطلاعات خود را در سطح استاندارهای جهانی آپدیت نگه میدارد.

وجدان کاری در کولاک وب یکی از شعارهای قدیمی و پایدار در این مجموعه می باشد. 

میزبانی در ایران و اروپا

ما همواره از بهترین دیتاسنترهای ایران و اروپا برای خدمات رسانی به مشتریان خود استفاده میکنیم. دیتا سنترهای ما در ایران از برج میلاد و آسیاتک و در اروپا آلمان از هتزنر و فرانسه خواهد بود. برای سرعت وب سایت و عملکرد صحیح طراحی وب سایت شرکتی فضای میزبانی خیلی موثر می باشد و میان وب سایت شما و وب سایت خودمان هیچ تفاوتی قائل نیستیم.

در نتیجه از بهترین دیتاسنتر ها و بهترین هاست ها برای وب سایت شرکت شما استفاده خواهیم کرد. میزبانی ما فقط برای مشتریانی که در کولاک وب اقدام به طراحی وب سایت نموده اند قابل ارائه می باشد و از ارائه خدمات به عموم ماذور خواهیم بود.

فونت و پلاگین استاندارد لایسنس دار

داشتن فونت های غیر رایگان به زیبایی وب سایت شرکتی شما دوچندان اضافه خواهد کرد. همچنین استفاده از پلاگین های لایسنس دار به بهینه سازی و همچنین سرعت و… وب سایت شما کمک خواهد نمود.

کولاک وب همواره از فونت های لایسنس دار و همچنین پلاگین های دارای لاییسنس قانونی بجای فونت های رایگان و پلاگین های نال شده استفاده میکند. در نظر داشته باشید یکی از راحت ترین راه ها برای نفوذ به وب سایت ها ورود از طریق پلاگین های نال شده است اما همکارانی برای ارزانتر بودن هزینه های طراحی بدون در نظر گرفتن این مهم؛ از ابزارهای نال شده استفاده میکنند که منجر به هک شدن و اکپلود شدن وب سایت در کوتاه ترین زمان خواهد بود.

انواع وب سایت شرکتی

وب سایت شرکتی شما ممکن است از یکی از موارد زیر باشد و یا شما آن را در لیست زیر پیدا نکنید. در صورتی که شغل مد نظر شما در لیست زیر نیست، لطفا آن را با ما در میان گذاشته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

طراحی وب سایت

کارخانجات و تولیدی ها

انواع هلدینگ، کارخانجات و تولیدی هایی که به بیزینس خود اهمیت میدهند…

طراحی وب سایت

شرکت های بازرگانی

شرکت های بازرگانی بین المللی با امکان چند زبانه بودن وب سایت

طراحی وب سایت

شرکت های حمل و نقل

مخصوص شرکت های حمل و نقل داخلی و بین المللی زمینی ، دریایی و هوایی

طراحی وب سایت

هتل ها و اقامتگاه ها

مخصوص هتل های 1 تا 5 ستاره و اقامتگاه ها با امکان رزرو و پرداخت آنلاین

طراحی وب سایت

شرکت های مهندسی

طراحی وب سایت شرکت مهندسی برای مهندسان با سلیقه و حرفه ای

طراحی وب سایت

موسسات حقوقی

مختص موسسات حقوقی با امکان مشاوره آنلاین ، رزرو وقت ، پرداخت آنلاین و…

قیمت طراحی وب سایت شرکتی

قیمت وب سایت شرکتی مجموعه شما میتواند بسته به زمان و محتوا و ابزارهای استفاده شده در آن بالاتر یا مساوی پکیج های زیر باشد. قیمت های فوق قیمت شروع بوده و برای هر شرکت طبق درخواست و مقدار زمان و محتوا میتواند بالاتر باشد.

پکیج بیزینسی

شروع از 7 میلیون تومان

مناسب تمامی موسسات ، شرکتها و کلیه شخصیت های حقوقی که در صدد پیشرفت و کسب سود بیشتر می‌باشند است. این نوع وب سایت می‌تواند به سفارش شما ؛ تک زبانه فارسی یا در چند زبان مختلف باشد. شما با داشتن یک وب سایت شرکتی حرفه ای و سریع میتوانید فروش B2B داشته و بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و زبان مکالمه ای مستقیما بدون دخالت واسطه ها محصولات و خدمات خود را به مصرف کنندگان عرضه کنید و به فعالیت بپردازید.

ویژگی پکیج بیزینسی

پکیج تلفیقی

شروع از 9 میلیون تومان

مناسب تمامی موسسات ، شرکت ها و کلیه شخصیت های حقوقی که میخواهند محصولات و خدمات خود را از طریق وب سایت شرکتی خود به فروش رسانده و نقدا بصورت آنلاین تمام وجه / پیش پرداخت سفارش را دریافت نمایند. این نوع وب سایت می‌تواند به سفارش شما ؛ تک زبانه فارسی یا در چند زبان مختلف باشد. شما با داشتن یک وب سایت شرکتی حرفه ای و سریع میتوانید فروش B2B داشته و بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و زبان مکالمه ای مستقیما بدون دخالت واسطه ها محصولات و خدمات خود را به مصرف کنندگان عرضه کنید و به فعالیت بپردازید.

ویژگی پکیج تلفیقی

نمایش همه