سبد خرید شما

با کولاک وب در کسب و کار خود کولاک کنید

طراحی سایت
شرکتی

طراحی سایت شرکتی و کارخانه ای خود را به کولاک وب بسپارید.

مهمترین اصل گردش اقتصادی یک شرکت داشتن مشتری طی یک جریان دائمی و پیوسته است. در دنیای امروزی کمتر شرکتی پیدا می‌شود که سایت رسمی برای مجموعه خود نداشته باشد. چرا که امروزه در عصر تکنولوژی طراحی سایت شرکت مهمترین ابزار برای معرفی شرکت ها به بازار و مشتریان آن شرکت می‌باشد.

مجموعه کولاک وب با یک دهه سابقه در امر طراحی سایت و راه اندازی سایت شرکت ها ، در کنار شماست تا با استفاده از تجارب و بهره گیری از استانداردهای روز دنیا، برای مجموعه شما سایت حرفه ای طراحی و راه اندازی نماید. با کولاک وب؛ در کسب و کار خود کولاک کنید.

هدف ما فروش به هر نحو نیست، هدف ما ارائه خدمات بهتر و رضایت شما برای هرچه موفق تر شدن شماست.
چرا که موفقیت شما؛ موفقیت ماست.

سایت شرکتی شما پایه و اساس فروش و بازاریابی آنلاین شماست. برای موفقیت، وب سایت شما با استراتژی کلی کسب و کار و اهداف فروش شما همسو باشد. وب سایت حرفه ای چیزی بیش از یک مکان یاب آنلاین برای برند شماست. این یک ابزار قدرتمند بازاریابی است. با طراحی مناسب ؛ وب سایت بازدیدکنندگان را درگیر می‌کند، آنها را آگاه می‌کند و آنها را به عمل دعوت می‌کند، همه اینها در حالی است که شما نیز به قولی که در وب‌سایت برای بازدیدکنندگان می‌دهید پایند باشید.

طراحی واکنشگرا (ریسپاسنیو)

امروزه گوشی موبایل یک وسیله جدا نشدنی از انسان ها شده است، بیشتر کاربران از موبایل یا تبلت برای ویزیت وب سایت ها استفاده می‌کنند.

اگر طراحی  سایت شرکتی شما به صورت واکنشگرا (ریسپانسیو) نباشد ، کاربران مطالب و عکس ها و در کل محتوای وب سایت شما را بصورت مناسب در گوشی موبایل یا تبلت خود مشاهده نکرده و با سرعت وب سایت شما را ترک خواهند کرد. کولاک وب این مسئله را پیش بینی کرده و طراحی وب سایت شرکت ها را تماما بصورت واکنشگرا مناسب نمایش برای دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و گوشی موبایل بهینه سازی می‌کند و وب سایت شما نیازی به اپلیکیشن جهت نمایش در موبایل ندارد.

طراحی ریسپانسیو
طراحی کاربرپسند

طراحی کاربر پسند

طراحی کاربرپسند یا User friendly چیست؟ شما در هیچ وب سایتی که کسل کننده و خسته کننده باشد گشت و گذار نمی‌کنید.  هر کسی این موضوع را نمی‌داند که چگونه باید طراحی سایتی داشته باشد تا در میان رقیبان خود برجسته دیده شود. این کار شرکت طراحی سایت مجربی است که سال‌ ها در این زمینه تجربه داشته باشد.

شرکت طراحی وب سایت با برند کولاک وب این افتخار را دارد تا همان وب سایتی را برای شما طراحی کند تا از هر نظر هم مطابق با استانداردهای جهانی باشد و هم زیبا و جذاب به نظر برسد. به عبارتی کاربرپسند باشد و کاربران از بیشتر ماندن در وب سایت شما لذت ببرند.

فونت و پلاگین استاندارد لایسنس دار

داشتن فونت های غیر رایگان (ایرانسنس ، ایران یکان، ویز ، ایرانسنس دستنویس و… ) به زیبایی و طراحی وب سایت شرکت شما دوچندان اضافه خواهد کرد. همچنین استفاده از پلاگین های لایسنس دار به بهینه سازی و همچنین سرعت و… وب سایت شما کمک خواهد نمود.

کولاک وب همواره از فونت های لایسنس دار (Iransans و IranYekan و…) و همچنین پلاگین های دارای لاییسنس قانونی بجای پلاگین های رایگان و نال شده استفاده می‌کند. یکی از راحت ترین راه ها برای نفوذ به وب سایت ها ورود از طریق پلاگین های نال شده است.

فونت پرمیوم
عقد قرارداد طراحی وب سایت

عقد قرارداد

جنگ اول به از صلح آخر. شما برای تمام خدماتی که از مجموعه کولاک وب درخواست می‌کنید برگه قراردادی خواهید داشت. این برگه قرارداد با مهر و فاکتور رسمی بوده و این اطمینان را در شما ایجاد می‌کند که تمامی مراحل کاری با شرکتی معتبر بر اساس قرارداد بوده و شما هیچ نگرانی از بابت هیچ مسئله ای نخواهید داشت. چرا که یک شرکت پشت قرارداد طراحی وب سایت شرکت ها شما بوده و همیشه در دسترس خواهد بود.

رعایت استانداردهای جهانی

طراحی وب سایت شرکت و تمام خدمات ما در کولاک وب با رعایت آخرین استانداردهای جهانی خواهد بود. کولاک وب همواره در صدد بهترین خدمات برای مشتریان خود می باشد و همیشه اطلاعات خود را در سطح استاندارهای جهانی آپدیت نگه میدارد.

وجدان کاری در کولاک وب یکی از شعارهای قدیمی در این مجموعه می باشد. 

رعایت استانداردهای جهانی
میزبانی وب ایران و اروپا

میزبانی در ایران و اروپا

ما همواره از بهترین دیتاسنترهای ایران و اروپا برای خدمات رسانی به مشتریان خود استفاده میکنیم. دیتا سنترهای ما در ایران از برج میلاد و آسیاتک و در اروپا آلمان از هتزنر و فرانسه خواهد بود. برای سرعت وب سایت و عملکرد صحیح طراحی وب سایت فضای میزبانی خیلی موثر می باشد و میان وب سایت شما و وب سایت خودمان هیچ تفاوتی قائل نیستیم.

در نتیجه از بهترین دیتاسنتر ها و بهترین هاست ها برای وب سایت شما استفاده خواهیم نمود. میزبانی ما فقط برای مشتریانی که در کولاک وب اقدام به طراحی وب سایت نموده اند قابل ارائه می باشد و از ارائه خدمات به عموم ماذور خواهیم بود.

انواع طراحی سایت شرکتی

وب سایت شرکتی شما ممکن است از یکی از موارد زیر باشد و یا شما آن را در لیست زیر پیدا نکنید. در صورتی که گروه شغلی مد نظر شما در لیست زیر نیست، لطفا آن را با ما در میان گذاشته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

طراحی سایت

کارخانجات و تولیدی ها

طراحی و راه اندازی

سایت برای انواع هلدینگ ها ، کارخانجات و تولیدی ها و...
جزئیات بیشتر

طراحی سایت

شرکت های بازرگانی

طراحی و راه اندازی

شرکت های بازرگانی بین المللی با امکان چند زبانه بودن
جزئیات بیشتر

طراحی سایت

شرکت های حمل و نقل

طراحی و راه اندازی

شرکت های حمل و نقل داخلی و بین المللی زمینی ، دریایی و هوایی
جزئیات بیشتر

طراحی سایت

شرکت های مهندسی

طراحی و راه اندازی

سایت برای انواع هلدینگ ها ، کارخانجات و تولیدی ها و...
جزئیات بیشتر

طراحی سایت

تصفیه آب خانگی و صنعتی

طراحی و راه اندازی

شرکت های بازرگانی بین المللی با امکان چند زبانه بودن
جزئیات بیشتر

طراحی سایت

هلدینگ ها

طراحی و راه اندازی

شرکت های حمل و نقل داخلی و بین المللی زمینی ، دریایی و هوایی
جزئیات بیشتر

قیمت طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی و کارخانه ها طبق درخواست مشتری بر حسب نیاز و امکانات درخواستی برای هر مجموعه میتواند قیمت و زمان اجرای متفاوتی داشته باشد.

بصورت پیش فرض برای هر سایت شرکتی میتوانید به پلن برنزی مراجعه فرمایید:

جهت محاسبه قیمت طراحی سایت شرکتی مد نظرتان لطفا با کارشناسان ما در کولاک وب تماس حاصل فرمایید و بصورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

طراحی وب سایت فروشگاهی

پلن برنزی

مناسب برای :

پلن نقره ای

مناسب برای :

پلن طلائی

مناسب برای :

سوالات متداول

سوالاتی که کاربران در طول مدت از ما بیشتر پرسیده اند را در زیر مشاهده می‌فرمایید

بله ، در صورت تمایل نصب گواهینامه ها توسط کولاک وب انجام می پذیرد.

بله، امکان تهیه گواهینامه ssl برای آی پی نیز وجود دارد، اما نصب و تنظیمات مربوطه باید توسط خود کاربر انجام گیرد.

صدور SSL از شرکت لهستانی Certum انجام می‌شود.

در واقع گواهینامه ssl به صورت خودکار تمدید نمی شود و پس از پایان دوره مربوطه، مجدد باید برای صدور و نصب گواهینامه جدید اقدام نمایید.

بهره گیری از این گواهینامه از چندین منظر بر SEO شما تاثیر مثبت دارد و باعث می شود از رتبه بالاتری بهره ببرید. گوگل به پروتکل HTTPS به عنوان یک سیگنال رتبه دهی مثبت نگاه می کند. همینطور علامت قفل در URL باعث افزایش اطمینان بازدیدکنندگان می شود که نرخ پرش شما را کاهش داده و به فروش از سایت شما کمک می کند.

فقط یک دامنه اصلی. البته اگر از گواهی SSL نوع Wildcard استفاده کنید زیر دامنه های شما را نیز شامل خواهد شد و تمامی آنها به صورت HTTPS خواهند بود.

صفحات مرتبط

هاست (فضای میزبانی)

هاست مورد نظرتان را انتخاب کنید

راه اندازی پروتکل https

پروتکل امنیتی مورد نظرتان را انتخاب کنید

خرید دامنه ملی و بین المللی

دامنه وب سایتتان را انتخاب کنید

با استفاده از لینک های زیر ، ما را به دوستان خود معرفی کنید