طراحی وب سایت برای وکلا و موسسات حقوقی

وب سایت کت‌و‌شلوار مجموعه حقوقی شماست

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و فناوری؛ طراحی وبسایت برای وکلا و ورود به عرصه اینترنت امری ضروری تلقی میشود. مردم برای اینکه وکیل مناسب برای حل مشکل ایجاد شده را پیدا کنند در ابتدای امر قبل از هر پرسشی به اینترنت مراجعه میکنند و برای انتخاب فرد مورد نظر نیاز به توضیحات و مشاهده رزومه کاری و نتیجه پرونده های قبلی آن وکیل دارند تا اعتماد لازم برای اینکه وکالت خود را به فرد مورد نظر بسپارند را به دست آورند.

بهترین راه برای اینکار استفاده از گوگل است تا وقت کمتری بگذارند و بهترین فرد را در نزدیکترین محل یا شهر برای خود پیدا کنند.

در این مرحله وکلای عزیز میتوانند با طراحی وبسایت وکلا به صورت حرفه ای رزومه کاری، اعلام حوضه کاری و تخصصی خود، امکان مشاوره آنلاین با موکلان، امکان ایجاد آموزشها و مقالات مربوطه را به طور کامل در وبسایت وکالتی خود که بنام خودشان ثبت شده است اراده دهند.

این سایت هرچه بیشتر جذاب و ارتباط کاربر با سایت راحت تر بوده و مطالب موجود در آن پاسخگوی نیازهای کاربر باشد در نتیجه تعداد بازدید بیشتر شده و افراد زیادی وبسایت شما را مشاهده خواهند کرد و در نتیجه درصد پرونده های دریافتی شما نیز بیشتر خواهد شد.

امروزه وبسایت به عنوان کت و شلوار مجموعه های بیزینسی شخصی و دولتی بوده و مردم به افراد و کسب و کارهایی که وبسایتی حرفه ای داشته باشند بیشتر اعتماد میکنند. ناخودآگاه افراد بر روی اعتماد به کسب و کارهای با وبسایت حرفه ای بیشتر بوده و به ناخودآگاه به شخصیت هایی که وبسایت ندارند کمتر اعتماد میکنند. شما با پلن طراحی وبسایت برای وکلا در مجموعه کولاک وب میتوانید این اعتماد سازی را برای موکلان خود ایجاد کرده و آنها را به سمت خود بکشانید.

10% تخفیف ویژه

به مناسبت شروع فصل زمستان، شرکت تجارت گستر آذربایجان در نظر دارد برای مدت محدودی تخفیف 10 درصدی در قیمت طراحی وب سایت برای عزیزانی که تا 25 اسفندماه 1399 قرارداد خود را تکمیل میکنند ارائه دهد. برای استارت برخورداری از تخفیف فوق، فرم پیش فاکتور را از منو یا در پایین همین صفحه را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌
زمان تخفیف منقضی شده است، لطفا با مدیریت مجموعه کولاک وب تماس حاصل فرمایید.
10%
تخفیف ویژه
10% تخفیف ویژه

به مناسبت شروع فصل زمستان، شرکت تجارت گستر آذربایجان در نظر دارد برای مدت محدودی تخفیف 10 درصدی در قیمت طراحی وب سایت برای عزیزانی که تا 25 اسفندماه 1399 قرارداد خود را تکمیل میکنند ارائه دهد. برای استارت برخورداری از تخفیف فوق، فرم پیش فاکتور را از منو یا در پایین همین صفحه را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌
زمان تخفیف منقضی شده است، لطفا با مدیریت مجموعه کولاک وب تماس حاصل فرمایید.

چرا داشتن وبسایت برای شما الزامی است؟

ایجاد و طراحی وبسایت حرفه ای برای وکلا و موسسات حقوقی دارای مزیت های فراوانی است که از جمله آنها میتوان به موارد فوق اشاره کرد: 

چرا کولاک وب را برای موفقیت بیشتر خود انتخاب کنیم؟

موارد فوق بخش کوچکی از امکاناتی است که درصورت همکاری با کولاک وب میتوانید از آنها برخوردار شوید

طراحی اختصاصی

طراحی تم رسپانسیو اختصاصی متناسب با رنگ سازمانی و نیاز مجموعه شما

cloud host

میزبانی در ایران و اروپا

استفاده از تاپ ترین هاست های ایران و اروپا جهت سرعت ، پایداری و کیفیت بالا

هدیه 43 میلیون تومانی

معادل ریالی پلاگینهای لایسنس دار خریداری شده به دلار که در سایت شما استفاده میشود

وب سایت چندزبانه

طراحی فارسی یا چندزبانه بر اساس نیاز مجموعه شما

طراحی اختصاصی

طراحی تم اختصاصی متناسب با رنگ سازمانی و نیاز مجموعه شما

cloud host

میزبانی در ایران و اروپا

استفاده از تاپ ترین هاست های ایران و اروپا جهت سرعت ، پایداری و کیفیت بالا

هدیه 43 میلیون تومانی

معادل ریالی پلاگینهای لایسنس دار خریداری شده به دلار که در سایت شما استفاده میشود

وب سایت چندزبانه

طراحی فارسی یا چندزبانه بر اساس نیاز مجموعه شما

طراحی فرم های تخصصی

در سایت‌های طراحی شده، فرم‌های تخصصی بنا به نیاز شما بصورت چند مرحله ای و شرطی به هر تعداد که نیاز داشته باشید طراحی و اجرایی می‌کنیم. دیگر نگران دریافت فرم اطلاعات و... از موکلان خود نباشید.

ورود کامل اطلاعات در صفحات داخلی

برخلاف شرکت‌های همکار که فقط صفحه اول را برای تحویل آماده می‌کنند، ما تمامی محتوای دلخواه شما با چیدمان صحیح استاندارد و آخرین قوانین سئو و گوگل بصورت آماده تحویل شما خواهیم داد.

رعایت استاندارد های جهانی

تمام استانداردهای روز در زمینه طراحی سایت و سئو بر روی وب سایت شما رعایت خواهد شد. تا سئو و بازدید سایت شما بالا باشد. با بهینه بودن سئو؛ فروش شما نیز بیشتر خواهد بود.

واکنشگرایی تمام صفحات

وب سایت بصورت خودکار با اندازه صفحه نمایش بازدیدکنندگان تطبیق خواهد داشت. یعنی کاربر با هر نوع دستگاهی (لپ‌تاپ ، تبلت، موبایل و...) آن را مشاهده کند، صحیح نمایش داده می‌شود.

پنل مدیریت قوی

پنل مدیریت حرفه ای، به اندازه داشتن وب‌سایت مهم است. با دریافت کنترل پنل حرفه ای فارسی، بصورت حرفه ای وبسایت خود را مدیریت کنید و مطالب و اخبار دلخواه را در آن درج نمایید.

سرعت سایت

پایین بودن سرعت سایت می‌تواند به راحتی عامل مرگ وبسایت و کسب و کار شما باشد. وب‌سایت شما از هر نقطه جهان، در عرض چند ثانیه برای مخاطبانتان نمایش داده میشود.

طبق گزارشات موسسات علمی اروپایی
تاپایان سال 2021

محکوم به نابودی هستند

قیمت طراحی وبسایت برای شما چقدر خواهد بود؟

یکی از خبرهای خوب برای شما این است که سیاست شرکت ما برای قیمت گذاری طراحی وب سایت برای وکلا و طراحی وبسایت برای موسسات حقوقی بر اساس بزرگی و کوچکی مجموعه شما سنجیده نخواهد شد. بلکه بر اساس نوع و مقدار پروژه ایست که سفارش میدهید. برخی از مجموعه های بزرگی هستند که از وبسایت تنها برای معرفی مجموعه خود در 1 صفحه بسنده میکنند و مجموعه های کوچک و متوسطی که به درک الزام و مزایای بازاریابی در عصر تکنولوژی پی برده اند و وبسایتی کامل بصورت پرتال اطلاع رسانی برای مشتریان و مجموعه خود را انتظار دارند. قطعا قیمت هر دو به نسبت زمان و کاری و پلاگین ها و امکاناتی که برای طراحی آن صرف خواهد شد متغیر میباشد.

یکی از مشکلات بین کارفرما (مجموعه شما) و پیمانکاران (شرکتهای طراحی وب سایت) مشکل در زمان اجرا و ارائه قیمت طراحی بر اساس بزرگی یا کوچکی مجموعه هاست و برای اعلام قیمت درخواست جلسه حضوری در مجموعه کارفرما میکنند تا به اصطلاح عامیانه رگ مشتری را ببینند و قیمت خود را اعلام نمایند. مجموعه طراحی کولاک وب با طراحی فرم تخصصی نیازسنجی که بر اساس استانداردهای روز دنیا برای تخصص وکالت و موسسات حقوقی ترجمه ، بومی سازی و تهیه شده است؛ آن را بدون مراجعه حضوری طرفین در اختیار کارفرمایان قرار میدهد تا نیاز و درخواست و انتظار خود از وبسایتی که میخواهد را به ما اعلام کنند و ما نسبت به فرم ارسالی قیمت خود را در قالب پیش فاکتور و تکمیلی به شما ارائه دهیم. 

هدف ما فروش به هر نحوی نیست، هدف ما ارائه خدمات بهتر و رضایت شما برای هرچه موفق تر شدن شماست.

چرا که موفقیت شما؛ موفقیت ماست.

فرم نیازسنجی مربوطه که مختص وکلا و موسسات حقوقی تهیه شده است را میتوانید با کلیک بر روی عکس فوق بصورت فایل PDF دانلود نمایید.
لطفا پس از پرینت و تکمیل؛ آن را بصورت فایل JPG یا JPEG برای ما از طریق ایمیل به آدرس tgazco@gmail.com ارسال نمایید.

مسئولین مربوطه کولاک وب در اسرع وقت پیش فاکتور طراحی و راه اندازی وبسایت مختص دفتر حقوقی شما و هزینه های راه اندازی را بر اساس دیتاهای ارائه شده از سمت شما آماده کرده و برایتان ارسال خواهند نمود.

اگر قصد داشتن یک وب سایت حرفه ای برای مجموعه خود را دارید، تردید نکنید و قبل از رقبای خود، در کسب و کارتان کولاک کنید.

سؤالات متداول

پاسخ برای برخی از سوالاتی که از ما پرسیده میشود را میتوانید در زیر مشاهده کنید. اگر سوالی برای شما پیش آمده است، لطفا با ما تماس بگیرید و سوال خود را از ما بپرسید.

شما بدون هیچ مشکل و نگرانی میتوانید با شخصیت حقوقی “شرکت تجارت گستر عدل آفرین آذربایجان” که مجموعه کولاک وب یکی از دپارتمانهای این شرکت میباشد قرارداد خود را بصورت چاپی الکترونیکی (از طریق ایمیل و ارسال با پست ج.ا.ایران) و یا بصورت حضوری در دفتر شرکت تجارت گستر آذربایجان که در تبریز مستقر میباشد قرارداد را مهر و امضا نمایید.

طبق قرارداد مبلغی به عنوان پیش پرداخت به حساب شرکت واریز خواهد شد تا کار طراحی برای شما استارت بخورد. پس از تایید نسخه آزمایشی، مابقی وجه را به حساب شرکت واریز خواهید کرد.

از آنجایی که امنیت و بروزرسانی کدها در طراحی و نگهداری وبسایت بسیار حائز اهمیت میباشد مجموعه کولاک وب سیستم مدیریت محتوای (CMS) وردپرس را برای مشتریان خود صلاح دیده و انتخاب کرده است. همچنین قابل ذکر است که بیش از ۵۰% از تمامی وبسایت هایی که در کل جهان طراحی شده است از مدیریت محتوای وردپرس برای وبسایت های خود استفاده کرده اند که نشان از محبوبیت و امنیت و کارایی بالای این مدیریت محتوا را نشان میدهد.

مجموعه کولاک وب برخلاف سایر همکاران در زمینه طراحی وبسایت، قیمت طراحی وبسایت را بر اساس بزرگی یا کوچکی مجموعه کارفرما اعلام نمیکند. قیمت های پایه و شروع قیمت طراحی وبسایت بر اساس دسته بندی هایی که کولاک وب انجام داده است از این صفحه قابل مشاهده میباشد (طراحی وب سایت برای وکلا در دسته شخصی و طراحی وب سایت برای موسسات حقوقی در دسته شرکتی میباشد) اما برای تعیین دقیق قیمت ها لطفا فایل نیازسنجی را که بر اساس استانداردهای روز دنیا در فایل PDF برای دانلود آماده کرده ایم را بعد از تکمیل برای ما ارسال فرمایید تا پیش فاکتور دقیق بر اساس نیاز و انتظار مجموعه شما از وبسایت درخواستی برای شما ارسال گردد.

بله، وبسایتهایی که توسط کولاک وب طراحی شده اند بصورت کاملا ریسپانسیو بوده و کاربران میتوانند تمامی صفحات را بصورت صحیح در انواع نمایشگرهای مانیتور بزرگ، لپ تاپ، تبلت و موبایل استفاده کنند.

طبق قرارداد پشتیبانی از وبسایت هایی که توسط کولاک وب طراحی شده اند برای 12 ماه بصورت رایگان پشتیبانی خواهند شد. موارد پشتیبانی در قرارداد ذکر خواهد شد.

اجرای پروژه طراحی و راه اندازی وبسایت برای هر کارفرما مجزا بوده و طبق درخواستی که کارفرما از وبسایت مورد طراحی دارد از 20 روز تا 35 روز کاری متغیر میباشد. زمان دقیق در قرارداد ذکر خواهد شد.

دامنه و فضای میزبانی طبق عرف بین الملل برای 1 تا 10 سال به مصرف کنندگان اجاره داده میشود. هزینه تمدید سالانه فقط برای دامنه و فضای میزبانی میباشد و هزینه طراحی وبسایت فقط برای 1 بار در طول عمر از کارفرما اخذ خواهد شد.